-----> UNUTMA! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek canverir.
2018 Model CS-GO
2018 Model CS-GO
Bu yazı 134 kez okundu.
20 Ocak 2019 19:43 tarihinde eklendi

Valve yaptığı güncelemeyle 2018 model CS:GO ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. Valve geçen günlerde yaptığı silah güncellemesiyle artık bizlere bir şeyleri ciddiye aldığını göstermeye başlamıştı. CS:GO’nun oynanma oranlarının düşüşünü fark etmiş ve bu işe dur demeye karar vermiş gibi görünüyor. Muhtemelen PUBG ve Fortnite tarzı oyunların popülaritesinin azalmasını beklemiş olacak ki güncellemelerin hepsi üst üste gelmeye başladı.

Yeni gelen güncellemeyle, Valve 2018 Model CS GO özellikleriyle adını tekrar duyurmayı amaçlıyor. Şu an sadece betada olan özelliklere, siz de oyunun özelliklerinden Beta bölümüne geçerek kullanabilirsiniz. Yaptığı güncellemeyle oyunu başka bir boyuta taşıyan Valve, yüksek ihtimalle bu özellikleri oyuna ekleyecek gibi duruyor. Etrafta dönen bir söylentiye göre de CS GO’ya Battle Royale modu ekleneceği yönünde iddialar var. Bu iddiaların dayandığı konu ise 2014’den bu yana CS GO‘nun güncellemelerinin arasına saklanmış Battle Royale tarzı oyunlarda kullanılan eşyaların gizli dosyaları vardı. İlerde bununla ilgili bir güncelleme gelmesini merakla bekliyoruz.

Kaynak: ShiftDelete

Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Aşk Hikayesi – Son Yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, forum, askhikayesi, chat
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.com.tr ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.