-----> UNUTMA! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek canverir.
Android için Skype
Android için Skype
Bu yazı 252 kez okundu.
26 Ocak 2019 16:18 tarihinde eklendi

Android için Skype artık çok daha yetenekli…

Microsoft, 2011 yılında 8.5 milyar dolar karşılığında satın aldığı Skype’ı çok daha popüler hale getirebilmek için, kullanıcıların geri bildirimlerini değerlendirerek her geçen gün uygulamaya yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Bundan iki yıl önce yani 2017 yılında, Skype’ın tasarımını baştan aşağı yenileyen şirket uygulamanın Android sürümü için yeni güncelleme yayınladı. Güncelleme ile SMS desteğinden OneDrive entegrasyonuna birçok yenilik kullanıma sunuldu.

Android için Skype güncellendi!

Microsoft uzun bir test sürecinin ardından, Skype için OneDrive dosya paylaşım özelliğini kullanıma sundu. Bu sayede kullanıcılar OneDrive’da sakladıkları herhangi bir dosyayı karşı taraf ile paylaşayabiliyorlar.

Bu özellikten yararlanabilmeniz için OneDrive’da kullandığınız Microsoft hesabı ile Skype’ta oturum açmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra artık doğrudan Skype’ın kısa mesaj ( SMS ) özelliğinden faydalanabiliyorsunuz.

Arayan Kimliği’nin tanımlı olduğu Skype hesapları SMS alabiliyor. Kullanıcılara kişilerini özelleştirmek için daha fazla kontrol ve ek seçenek, veri kullanımını optimize etmek için Wi-Fi veya mobil arasında tercih hakkı sunulması güncelleme ile gelen yenilikler arasında yer alıyor.

Son dönemde oldukça sık bir şekilde güncelleme yayınlamaya başlayan şirket, tüm platformları önemsiyor olsa da, Android sürümüne ciddi bir ağırlık veriyor.

 

Alıntı

Kaynak: ShiftDelete

Benzer yazılar
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Aşk Hikayesi – Son Yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, forum, askhikayesi, chat
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.com.tr ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.