-----> UNUTMA! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek canverir.
Call of Duty Modern Warfare 2019 multiplayer
Call of Duty Modern Warfare 2019 multiplayer
Bu yazı 61 kez okundu.
23 Ağustos 2019 15:43 tarihinde eklendi

Call of Duty Modern Warfare 2019 multiplayer ortaya çıktı. Yapımcılığını Infinity Ward’ın üstlendiği Call of Duty Modern Warfare (2019), 25 Kasım 2019 tarihinde oyun piyasasına sürülecek. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilen FPS oyunu adına 4K çözünürlüğüne sahip 25 dakikalık bir video yayımlandı.

Call of Duty Modern Warfare 2019 multiplayer tanıtıldı

Yaklaşım yarım saatlik bir video ile çok oyunculu sistemini tanıtan yapımcı şirket, silah mermilerinin ve el bombalarının acımasızca havada uçuşacağı haritaları özenle dizayn ediyor. Zira Modern Warfare 2019’un haritaları, 100 kişiden fazla oyuncuyu içerisinde barındırabilecek.

Ölüm müsabakası (deathmatch) modunu sevenlerin sabırsızlıkla beklediği multiplayer altyapısını içeren video, beş farklı harita aracılığıyla beş farklı oyun konseptini oyunculara gösteriyor. İlgili oyun seçenekleri arasında “King of the Hill” olarak da bilinen “Headquarters” ile “Domination” türleri de var.

Headquarters modu haritada belirlenen noktaların ele geçirilmesi üzerine kurulu bir mod iken Domination modu ise rakibi öldürme ve görevleri yapma üzerine oluşturulmuş bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Peki, oyunda bulunan haritalar hakkında neler biliniyor?

Headquarters, Azhir Cave bölümünde oynanacak. Domination’a ise Aniyah Palace eşlik haritası edecek. Gergin ve adrenalin dolu çatışmalar, aksiyona hükmediyor. Savaşın aksiyonla dans ettiği anlar aşağıda yer alıyor. İyi seyirler.

 

Kaynak: ShiftDelete

Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Aşk Hikayesi – Son Yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, forum, askhikayesi, chat
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.com.tr ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.