-----> UNUTMA! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek canverir.
Cyberpunk 2077 hakkında her şey
Cyberpunk 2077 hakkında her şey
Bu yazı 178 kez okundu.
20 Ocak 2019 19:33 tarihinde eklendi

Cyberpunk 2077 hakkında her şey…

İlk kez 2012 yılında bir sinematik fragman eşliğinde duyurulan Cyberpunk 2077, ilk kez oyun içi görüntülerden oluşan bir fragmanla ortaya çıktı. CD Projekt RED’in, The Witcher serisinden sonra üzerinde çalıştığı en yeni oyunun birçok detayı E3 2018’de belli oldu. Peki, oyun bize neler vaat ediyor, Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak?

Cyberpunk 2077 hakkında her şey!

Şimdi oyun hakkında ilk bilgilerimizi şöyle sıralayalım;

1. Açık dünya RPG
2. Witcher’dan bile büyük bir oyun evreni
3. Multiplayer özellikleri de barındıran 100’lerce saatlik oynanış
4. Ve bir FPS oyunu

Oyun hakkında ilk detaylar açıklandıktan sonra herkesin konuştuğu tek bir konu oldu. Cyberpunk 2077 neden bir FPS oyunu olmuştu? Evet, firmanın daha önceleri böyle bir oyun tecrübesi olmamıştı ve ilk kez farklı sulara dalacaklardı. Oyunun çok daha derin bir deneyim yaşatması ve şehrin detaylarının bizi sarması için böyle bir karar verilmiş. Ama sizleri daha detaylı bilgiler için hazırladığımız videoya alalım. İyi seyirler!

Üstelik FPS mekanikleri sayesinde oyunun shooter tarafının çok daha etkili olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Siper alma, duvarda koşma ve kayma gibi FPS dünyasının vazgeçilmez özelliklerini içinde barındıracak.

Evet Cyberpunk bir FPS oyunu ne sağlıyorsa bunu bize sunacak. Ama bu demek değil ki Witcher 3 gibi bir RPG oyunundan uzak kalacağız. Yapım RPG sosu katılmış bir FPS değil, FPS sosuyla harmanlanan bir RPG oyunu. Bu ayrımı bilmek beklentilerinizi yönetme noktasında size hayli yardımcı olacaktır.

Üçüncü şahıs açısıysa araç kullanırken ve diyaloglarda karşımıza çıkacak. Bu yönüyle Fallout 4 ve Deus Ex gibi oyunlara hayli benzediğini söyleyebiliriz.

Diyalog demişken karakter oluşturma ekranı, CD Projekt oyunlarında ilk kez karşımıza çıkacak. Tamamen seslendirilmiş kadın veya erkek karakterlerden birini seçecek ve oyuna başlayacağız. Bu karakterin saçı, makyajı, dövmeleri ve diğer birçok kozmetik özelliğini belirleyebiliyoruz.

Kaynak: ShiftDelete

Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Aşk Hikayesi – Son Yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, forum, askhikayesi, chat
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.com.tr ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.