-----> UNUTMA! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek canverir.
Despacito YouTube’da yeni bir rekora daha imza attı
Despacito YouTube’da yeni bir rekora daha imza attı
Bu yazı 94 kez okundu.
23 Ağustos 2019 17:01 tarihinde eklendi

12 Ocak 2017‘de yayınlanan Despacito YouTube üzerinde yeni bir rekora daha imza attı. Yayınlandığı ilk günde yaklaşık olarak 15 milyon kişi tarafından görüntülenen Luis Fonsi ve Daddy Yankee ikilisinin seslendiği parça saniyede 170 defa kez izlenmişti.

Daha sonrasında da ilk 7 ay içerisinde milyarlarca görüntülenmeye ulaşan parça YouTube aleminde yeni bir rekor daha kırdı.

Despacito YouTube üzerinde yeni bir rekora imza attı!

YouTube üzerinde tabiri caizse kırılmadık rekor bırakmayan parça, şimdi de 6 milyar görüntülenmeyi geçerek büyük bir başarıya imza attı. İspanyolca dilindeki müzik videosu bu inanılmaz izlenme sayısını sadece 2 yılda elde ettiğini de belirmekte yarar var.

Bu konu ile ilgili yayınlanan raporlara bakacak olursak,  Luis Fonsi ve Daddy Yankee ikilisinin seslendiği parça, toplamda 4 milyardan fazla izlenen Ed Sheeran‘ın Shape of You parçasına da 2 milyar fark atarak geride bıraktığını da görüyoruz.

Bunun haricinde, en çok görüntülenenler listesinin üçüncü sırasında bizleri 4 milyar görüntülenme ile Wiz Khalifa ve Charlie Puth‘un seslendirdiği See You Again parçası karşılıyor. Listenin devamında ise, Bruno Mars, Justin Bieber, PSY, Maroon 5, Taylor Swift ve Katty Perry gibi sevilen isimler yer alıyor. Hemen aşağıdan 6 milyar izlenmeyi geçen parçanın klibini izleyebilirsiniz.

 

Kaynak: ShiftDelete

Benzer yazılar
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Aşk Hikayesi – Son Yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, forum, askhikayesi, chat
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.com.tr ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.