-----> UNUTMA! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek canverir.
Durup dururken aklıma gelmenden nefret ediyorum.
Durup dururken aklıma gelmenden nefret ediyorum.
Bu yazı 151 kez okundu.
23 Ağustos 2019 20:40 tarihinde eklendi

Sadece özledim işte. Hayallerimizi, ne bilim işte yaşadıklarımızı falan. Biliyorum imkansız o zamanları geriye getirmek, beni sevmeni istemek…

Ama özledim işte, uyandığım zaman telefonuma senden gelen mesajları okumayı özledim, üstüme kalın bir şeyler giymem için beni zorlamanı, beni benden daha çok düşünmeni özledim, okulun önünde beni beklemeni, beni görünce gülümsediğin zamanları özledim, en sevdiğin renk olan maviyi özledim,saatlerce senin komik olmayan fıkralarını dinlemeyi, gözlerine bakmayı özledim. Beni çocuk gibi sevmeni, ellerim üşüdüğünde ısıtmanı özledim. Ses tonunu özledim. 

Onu ben çok özledim.

Arasam biliyorum kalbimden geçenleri söylemeyecek. Dönsem, biliyorum özlediklerim aynı olmayacak. Yeniden denesek biliyorum mutlu olamayacağız, hatta belki de birbirimizden daha çok nefret edeceğiz.

Bu kadar çok şeyi biliyorum ama şu soluk borumu kesip burnumun ucunda sızıya dönüşen hissi, kaburgalarımın içindeki yanmayı nasıl durdurucam  bilmiyorum.

 

Kaynak: Yazgulu

Benzer yazılar
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Aşk Hikayesi – Son Yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, forum, askhikayesi, chat
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.com.tr ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.