-----> UNUTMA! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek canverir.
Facebook Messenger’a Instagram özelliği geldi
Facebook Messenger’a Instagram özelliği geldi
Bu yazı 267 kez okundu.
26 Ocak 2019 17:27 tarihinde eklendi

Facebook Messenger Boomerang özelliği kullanıma sunuldu.

Facebook Messenger Boomerang özelliği yayınlandı!

Daha önceden Instagram kullanıcıları için sunulan Boomerang özelliği şimdi ise Facebook Messenger kullanıcılarının huzuruna sunulmuş durumda. Bu özellik sayesinde Messenger kullanıcıları kendini tekrarlayan videolar yani Boomerang’lar çekerek arkadaşları ile paylaşabilecekler.

Tüm bunlarında haricinde popüler sosyal medya platformu, videolar veya fotoğraflar için Artırılmış Gerçeklik Çıkartmaları özelliğinin ve yine aynı şekilde Instagram’da bulunan Selfie modunun da kullanıcılara sunulduğunu belirtelim.

Hatırlayacağınız üzere Facebook, geçtiğimiz aylarda Messenger 4’ü duyurmuştu. Bu gelişmeye paralel olarak, Facebook’un daha basit ve hızlı bir mesajlaşma deneyimi sunmak istediğini belirten Zuckerberg, bu nedenle Messenger uygulamasını tamamen yeniden tasarladıklarını açıklamıştı.

Sadeliği ve mesajlaşma ve bağlantı kurma odaklı güçlü özellikleriyle öne çıkan Messenger 4 ile birlikte son zamanlarda kaybettiği popülerliğini geri kazanmayı hedefleyen popüler sosyal medya platformu yeni özelliklerini de bir yandan kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

Son olarak ise Facebook, yakın zaman içerisinde Karanlık Mod gibi birçok önemli özelliği de kullanıcılarına sunacağını da müjdeledi.

 

Alıntı

Kaynak: ShiftDelete

Benzer yazılar
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Aşk Hikayesi – Son Yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, forum, askhikayesi, chat
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.com.tr ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.