-----> UNUTMA! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek canverir.
Google Go uygulaması çıktı
Google Go uygulaması çıktı
Bu yazı 90 kez okundu.
23 Ağustos 2019 17:24 tarihinde eklendi

Google Go uygulaması çıktı! İşte avantajları

Giriş seviyesi telefonlar için iki yıl önce Android Go Edition işletim sistemini geliştiren Google, birçok uygulamasını yenileyerek, düşük kaynak ve veri tüketimine sahip versiyonları çıkardı. Google Go ile bunlara bir yenisi eklendi.

Android cihazlarda yüklü olarak gelen Google arama uygulamasının hafifletilmiş versiyonu olan Google Go sayesinde yüzde 40’a varan veri tasarrufu sağlanabildiği belirtiliyor. Buna ek olarak uygulama sadece 7 MB boyutunda.

Google Go uygulaması ile yüzde 40 veri tasarrufu

İnternet bağlantısının yavaş olduğu yerlerde kullanılabilmesi için bazım çevrimdışı özellikler ile donatılan uygulama arama özellikleri bakımından kısıtlanmamış durumda. Yani, normal aramalara ek olarak sesli arama, trend konular,görüntü ve GIF araması gibi diğer özellikler kullanılabiliyor.

Google Go uygulaması daha önce birkaç ülkede kullanılabiliyordu. Sensor Tower tarafından yayınlanan rapora göre uygulamanın en büyük kullanıcı kitlesi, yüzde 48 ile Hindistan’da yer alıyor. Giriş seviyesi telefonların en yaygın olduğu ülkenin Hindistan olduğu herkes tarafından bilinir hale geldi.

Bugün itibariyle Google Play Store üzerinden herkes bu uygulamaya erişebiliyor. Tek şart Android Lollipop veya daha yeni bir sürümün yüklü olduğu bir Android cihaza sahip olmak.

Google’ın hafifletilmiş arama uygulamasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Kaynak: ShiftDelete

Benzer yazılar
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Aşk Hikayesi – Son Yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, forum, askhikayesi, chat
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.com.tr ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.