-----> UNUTMA! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek canverir.
Huawei P30 ve P30 Pro’nun kamerası artık daha iyi
Huawei P30 ve P30 Pro’nun kamerası artık daha iyi
Bu yazı 79 kez okundu.
23 Ağustos 2019 17:45 tarihinde eklendi

Huawei P30 ve  P30 Pro kamera konusunda kullanıcıların beğenisini kazanan akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Huawei P30 Pro, DxOMark testinden aldığı 118 puan ile Galaxy Note 10 Plus’ın ardından en iyi kameralı ikinci telefon.

Çinli teknoloji devi yayınladığı güncellemeler ile cihazları daha stabil hale getirirken, yeni özellikleri kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Huawei P30 ve P30 Pro kamera yeteneğini artıran bir güncelleme yayınlandı.

Huawei P30 güncelleme ile daha iyi kameraya kavuştu!

EMUI 9.1.0.193 sürümü telefonun ön kamerasına gece modu özelliğini getirdi. Bu sayede gece modunu telefonun her iki kamerası ile kullanmak mümkün hale geliyor. Yani, düşük ışık altında öz çekim yapmak artık mümkün olacak.

Düşük ışık altında en iyi fotoğrafın elde edilmesini sağlayan gece modu, birden fazla fotoğraf çekiyor. Bu fotoğraflar arasında en iyisi kullanıcıya sunuluyor. Bir diğer yenilik ise Ağustos 2019 güvenlik yamalarının cihaz ile buluşması oldu.

Huawei’yi güncellemeyi ilk olarak Çin’de yayınladı. Bu nedenle Türkiye’de ve diğer ülkelerde bulunan cihazlara güncellemenin gelmesi biraz zaman alacak.

 

Kaynak: ShiftDelete

Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Aşk Hikayesi – Son Yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, forum, askhikayesi, chat
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.com.tr ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.