-----> UNUTMA! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek canverir.
Instagram Messenger ve WhatsApp bir araya geliyor
Instagram Messenger ve WhatsApp bir araya geliyor
Bu yazı 68 kez okundu.
23 Ağustos 2019 16:35 tarihinde eklendi

Facebook’un her yıl düzenlediği F8 Geliştirici Konferansı‘nın 2019 ayağı bugün başladı. Her zaman olduğu gibi ilk olarak Mark Zuckerberg‘in sahneye çıktığı konferansta Facebook için oldukça büyük yeniliklerin duyurusu yapıldı.

Facebook’ta mavi renklere veda edilmesi, Messenger’ın baştan aşağı yenilenmesi ve Instagram’da kamera tasarımının değiştirilmesi bunlardan bazıları. Tüm bunlara ek olarak oldukça dikkat çekici bir yeniliğin duyurusu yapıldı.

Instagram, Messenger ve WhatsApp tek noktada toplanabilecek!

Geçtiğimiz aylarda Facebook’un mesajlaşma ürünlerini bir araya getirmeyi planladığına dair iddialar ortaya atılmıştı. F8 Konferansı’nda bu iddialar doğrulandu. Instagram, Messenger ve WhatsApp’ın bir araya getiriliyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu üç uygulama aynı şekilde kalmaya devam edecek. Ancak, kullanıcılar tek bir uygulama üzerinden bu üç farklı platformdan gelen mesajları cevaplayabilecek.

Facebook yetkilileri insanların mesajlaşma ihtiyaçlarını daha kolay karşılamaları gerektiğine inandıklarını belirtiyor. Bu kapsamda tasarımı baştan aşağı yenilenen Messenger’dan, WhatsApp ve Instagram mesajları cevaplanabilecek.

Tüm mesajların uçtan uca şifreleme ile korunacağı belirtirken, bu özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı henüz açıklanmadı.

Kaynak: ShiftDelete

Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Aşk Hikayesi – Son Yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, forum, askhikayesi, chat
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.com.tr ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.