NFS Efsaneleri PS4 Teması Oldu
NFS Efsaneleri PS4 Teması Oldu
Bu yazı 545 kez okundu.
15 Nisan 2016 22:13 tarihinde eklendi

Need for Speed: Most Wanted ve Underground oyunların temaları PlayStation 4 platformuna geldi. Bu temalar ile eskiyi yad edebilirsiniz.

Electronic Arts bugüne kadar birçok Need for Speed oyunu piyasaya sundu. NFS serisine, oyuna katmış olduğu farklılıklar ile 2 oyun damgasını vurmayı başarmıştı. Bunlar Most Wanted ve modifiye ile ilk tanıştığımız Underground.

EA, bu yıl piyasaya sunduğu Reboot havasındaki Need for Speed ile yine beklediği etkiyi yaratamadı. Most Wanted sonrasında oyuncuların gönlünü kazanamayan EA, bugün eskileri yad etmek isteyen oyuncuların karşısına farklı bir içerik ile çıktı.

PlayStation 4 platformu için Need for Speed: Most Wanted ve Need for Speed: Underground temaları, PlayStation Store‘da ücretsiz olarak sunuluyor. “Efsaneler” ismi altında sunulan bu temalar, Most Wanted ve Underground’ın PlayStation 4’e gelme ihtimalini ortaya çıkardı.

Bildiğiniz gibi PS4, geriye uyumluluk kapsamında PS2 oyunlarını emule ederek 1080P olarak çalıştırabiliyor. Bakalım yakında Most Wanted ve Underground’ı PS4‘te oynayabilecek miyiz?

Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak temalara ulaşabilirsiniz.

Need for Speed – Most Wanted Efsaneler Teması

Need for Speed – Underground Efsaneler Teması

 

Kaynak: ShiftDelete

Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, aşk hikayeleri, aşk, chat, türkalemi, muhabbet, okey, bizimalem, lovestory
yukarıya Çık


  • Aşk Hikayesi Sohbet