-----> UNUTMA! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek canverir.
Seni İstiyorum Şimdi
Seni İstiyorum Şimdi
Bu yazı 163 kez okundu.
21 Ocak 2019 19:05 tarihinde eklendi

Hiçbir duygumu ertelemedim ben. Yaşayacağım hiçbir şeyi sonraya bırakmadım. Sonra diye birşeyin olmadığını biliyorum. Çünkü; hep yarına dair hayaller kurmak, gelmesi mümkün olmayacak zamanları beklemek benim işim değil.

Aşk zamana meydan okur ama sen asla karşı koyamazsın ona. Orada durup öylece bekleyemezsin geleceği. Bir adım atmalısın. Bir el uzatmalısın aşka doğru. Aşkın anahtarı cesaret değil mi? Cesur olmak gerekmez mi? Bir yaşamak büyütmek için…

Kaç gece yalnız geçti hesaplasana… Kaç gece bir sonraki günü düşünerek geçti? Neler yapabilirdik düşünsene. Her sabahı birlikte karşılamak vardı. Benimle konuşmaktan yorgun düşmüş bedenini öpücüklerle yeni güne hazırlayabilirdim. Gözünü açar açmaz ilk gördüğün şey ben olurdum. Ve sen benim gözlerimde mutluluğu görürdün.

Bu kentin sokaklarında elele dolaşabilirdik. Girmediğimiz sokak kalmazdı. Bakışlara aldırmadan sokağın ortasında sarılırdık birbirimize. Bir şarkının sözlerini bilmesek bile bağıra çağıra söyleyebilirdik. Sonra bir filme gider; bir kitap okur bir martının bir lokma simit kapabilmek için vapurların peşinden bıkmadan uçuşunu izlerdik.

Paylaştığımız her an beynimizden bir daha çıkmamak üzere kazınırdı. Özlerdik birbirimizi delicesine; bir saati yalnız geçirsek, bir sonraki saati iki saatlik yaşardık… PEKİ BİZ NE YAPTIK???
Aşkı bir bekleyişin sırtına yükleyip ona sadece uzaktan bakmakla yetindik. Her an aşkı yaşamak varken, hergün birbirimizi yeniden keşfetmek varken, bu yolda birer keşif olmak varken sürgünleri yaşamaya mahkum ettik birbirimizi.

Bu sürgünlüğe son vermenin zamanı geldi artık!! Sana huzur vaad etmiyorum. Aşkta huzur arayan yanılır. Ben, tutkunun, en koyu sevdanın sözcüsüyüm. Onlar adına konuşuyorum. Gözlerinin içine bakıp “SENİ SEVİYORUM” demek istiyorum. Aşkın, aşkına kapılıp hiçbir kaygıyı duymadan gidebildiğim yere kadar gitmek istiyorum. Yaşama senin adınla anlam katmak, mutluluğu bulmak ve bırakmamak istiyorum.
Seni istiyorum ey yar!! Canıma bir can daha katmak, ruhumun yalnızlığına, yüreğimin acısına son vermek için. Daha mavi bir deniz, daha mavi bir gökyüzü, daha mavi bir sevda için seni istiyorum.
YARIN. ÖBÜR GÜN, ÖBÜR HATTA ÖBÜR AY, ÖBÜR YIL DEĞİL “ŞİMDİ”.

Alıntı

Benzer yazılar
Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Aşk Hikayesi – Son Yazılar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız
Aşk Hikayesi - Reklamlar

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, forum, askhikayesi, chat
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.com.tr ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.