-----> UNUTMA! Senin küle çevirdiğin kalbe, bir başkası üfleyerek canverir.
Yasal Uyarı

Sitemizin adinda geçen ve sitemizde kullanmakta oldugumuz AŞK HİKAYESİ kelimesi Türk Patent Enstitüsü tarafindan 27/01/2009 tarihinde adimiza marka tescili yapilmistir.

Bu sebeple T.C. Marka ve patent hukuku kanunlarina göre 556 sayili markalarin korunmasina dair kanun hükmünde kararnamenin 61. maddesi ve bu maddenin delaletiyle 9. maddesinde

• Tescilli marka ile ayni veya benzer olan isaretlerin kullanilmasi.

• Halk üzerinde markanin karistirilmasina yol açabilecek isaretin kullanilmasi.

• Isaretin mal ambalaj veya hizmet üzerine konulmasi.

• Isareti tasiyan ürünün ithali ve ihraci.

• Marka sahibinin izni olmadan markanin aynisinin veya benzerinin kullanilmasi

• Bu ürünlerin tecavüze yol açacak sekilde üretilmesi satisa çikarilmasi veya bu amaçlar için ithali ve elinde bulundurulmasi yasaya aykirilik teskil etmektedir.

Yine ayni kararname 61/A fikra c hükmünde Bu kapsamdaki suçlarla ilgili sikayet acele islerden sayilir. Marka hakki basvurusu veya marka korunmasindan dogan haklara tecavüz dolayisi ile üretilmesi cezayi gerektiren esya, hizmet ile bu esya ve hizmeti üretmeye yarayan araç gereç cihaz makine gibi vasitalarin zapt edilmesi veya el konulmasi veya yok edilmesinde 765 sayili Türk Ceza Kanununun 36. nci maddesi hükmü ile 1412 sayili ceza muhakemeleri usulü kanununun ilgili hükümleri uygulanir. demektedir.

Dolayisiyla, AŞK HİKAYESİ kelimesi baska kisiler tarafindan her ne sekilde olursa olsun baska bir domain adi altinda veya alt domain olarak dahi kullanilamaz.

Kullanan sahis veya firmalar hakkinda marka patent hukukuna göre ihbar dahi edilmeden ilgili siteler kapatilacak ve ilgili kisiler hakkinda cezai ve hukuki islemler yapilacaktir.

Sitemizde yayinlanan haberler, resimler, siirler ve yazilar tüm haklari sahiplerine aittir.

İlgililere önemle duyurulur.

Sosyal Ağlar
Aşk Hikayesi - Facebook Sayfamız

Aşk Hikayesi - İletişim

info@askhikayesi.com.tr
Copyright © 2009 Tüm Hakları saklıdır. askhikayesi.com.tr – aşk hikayesi, sohbet, ask hikayesi, aşkhikayesi, forum, askhikayesi, chat
yukarıya Çık
error: [ AŞK HİKAYESİ ] : Kopyalama, Mouse Sağ Tuş vb.. Sitemizde Engellenmiştir! [ www.askhikayesi.com.tr ]


  • Aşk Hikayesi Sohbet Türkiye'nin en kaliteli Sohbet sitelerinden birisidir. Kullanıcılarına tamamen Kaliteli Sohbet ortamı sunar.